Nezničiteľné dáta – prepojte sa do cloudu

34.90 

Aj vy chcete mať nezničitelné dáta? Čo si mám predstaviť pod týmto pojmom? V skratke Vaše dáta o ktoré neprídete. NIKDY.

Kategórie:

Popis

Nezničitelné dáta sú dáta, ktoré máte zálohované 1:1 synchronizovane. Sú dostupné z mobilných zariadení, tabletov, z počítačov, odkiaľkolvek. Pri každej zmene sa synchronizujú a sú rovnaké vo všetkých zariadeniach. Sú v tzv. cloude,  a to aj v prípade,  že Vám odíde technika (Harddisk – miesto kde sú uložené Vaše cenné dáta), máte dôvod zasmiať sa, pretože ste o ne ,,neprišli,,
To je hlavný dôvod, prečo využiť službu nezničiteľné dáta.

Pre koho je vhodné zaujímať sa o službu nezničiteľné dáta?

  • Firmy – pre ktoré sú dáta dôležité a nemôžu si dovoliť o ne prísť
  • Bežní ľudia – celoživotné fotografie, o ktoré nechcete prísť, rôzne iné súkromné dáta
  • Každému, pre koho sú cenné jeho vlastné dáta.. a vie sa o ne starať na takej úrovni, že o ne nepríde nikdy. Aj  keď mu zhorí jeho vlastný počítač…

Podmienka pre používanie nezničiteľných dát (pripojenie na internet, bez zmeny dát možnosť pristupovať k dátam v zariadení aj bez internetu.)

 

U nás môžete platiť nasledovnými spôsobmi:

Platobné karty

Podporované platobné karty VISA, MasterCard, Maestro. Platbu zabezpečuje platobná brána Besteron.

Okamžitý bankový prevod

Platba internet bankingom Vašej banky. Podporované banky: Tatra banka, ČSOB, Slovenská sporiteľňa, VÚB banka, Poštová Banka‎, UniCredit Bank

Bankový prevod – manuálny

Platba vopred na účet – manuálny bankový prevod. Je nutné previesť finančné prostriedky na náš účet.

PayPal

PayPal – platba prostredníctvom paypal účtu alebo platobných kariet VISA, Maestro, MasterCard, DISCOVER NETWORK, AMERICAN EXPRESS. V prípade že nemáte Paypal účet, môžete platiť platobnými kartami.

Mobilné platby Viamo

Platby prostredníctvom VIAMO môžete realizovať ak ste klientom Tatra banky alebo Vúb banky a máte aktivované VIAMO.sk. Platbu zabezpečuje platobná brána Besteron.

SMS platby mobilom

Sms platby pripravujeme. Platby budú možné len do sumy transakcie 20€ a budú určené na platby za technickú podporu.

Bitcoin

Bitcoin – platba virtuálnou menou. V prípade že nemáte BTC, môžete si ho zakúpiť výmenou za EUR napríklad na simplecoin.sk (prípadne czk). Viac o virtuálnej mene bitcoin TU.

Bezpečná online platba

Web pomocnadialku.sk používa zabezpečený šifrovaný prenos dát SSL certifikát.
SSL (Secure Socket Layer) je systém bezpečnostných certifikátov, ktorý zabezpečuje zašifrované komunikačné spojenie vášho webového prehliadača a webového servera. Slúži na šifrovanie dát a na bezpečnú komunikáciu cez internet, hlavne na prehliadanie webu, odosielanie e-mailov, výmenu správ (tzv. instant messaging), alebo iné prenosy dát, umožňuje aplikáciám komunikovať cez sieť, aby predchádzal odpočúvaniu, manipulácií, falšovaniu správ.

Viac info o tom čo je SSL si môžte prečítať tu.


    Recenzie

    Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

    Pridajte prvú recenziu pre “Nezničiteľné dáta – prepojte sa do cloudu”