1. Ako to funguje, je to bezpečné?

Spojenie medzi Vami a technikom je realizované prostredníctvom softvéru Teamviewer, ktorý je špička na vzdialenú správu PC. Spojenie prebieha v šifrovanom režime. Ovládať Váš PC môžeme len po tom, čo si nainštalujete program pomocnadialku.sk a oznámite nám svoje ID a heslo, ktoré vygeneruje tento software. V prípade pochybností môžete reláciu kedykoľvek ukončiť. Po zapnutí a vypnutí programu sa generuje neustále nové heslo do Vášho PC, a z toho dôvodu už opätovne prístup do Vášho PC z našej strany nie je možný.

2. Aké sú príklady užitočnej IT pomoci online na diaľku?

Príklady toho, čo všetko dokážeme vyriešiť úplne na diaľku, si môžete prezrieť na tejto stránke: Príklady užitočnej pomoci online a príkladový zoznam úkonov. Taktiež robíme osobný PC servis a IT školenia osobne a na diaľku.

3. Koľko stojí služba pomocnadialku.sk a aké sú možnosti platby?

Služba je spoplatnená tarifnou cenou. Cenník je dostupný TU. Každý úkon má inú náročnosť na čas a znalosti. Platba za služby je realizovaná bankovým prevodom, paypal účtom, prípadne platobnými kartami VISA, MAESTRO, MASTER CARD, platba internet bankingom Vašej banky. Podporované banky: Tatra banka, ČSOB, Slovenská sporiteľňa, VÚB banka, Poštová Banka‎, UniCredit Bank, Bitcoin virtuálnou menou. Všetko v bezpečnom, šifrovanom režime. Platba prostredníctvom SMS brány sa pripravuje. Služby je možné zaplatiť prostredníctvom nášho E-shopu služieb TU.

4. Čo ak môj problém nebude vyriešený?

Sú aj také situácie. Vo viac, ako 86% prípadoch sme úspešní. V prípade neúspechu v riešení situácie navrhneme alternatívne riešenie opravy. Taktiež garantujeme 100% vrátenie peňazí v prípade, že sa nám nepodarí pomôcť. Myslíme, že je to fér. 🙂

5. Nenašiel som tu príklad môjho problému...

Nie všetko nás napadlo pri tvorbe obsahu tohto webu. Určite sa nám ozvite, ochotne zanalyzujeme aj Váš problém a bezplatne vypracujeme cenovú ponuku na mieru. Kontaktujte nás TU

6. Robíte aj klasický servis PC osobne?

Sú prípady, kedy je nutnosť riešiť problémy s HW priamo fyzicky. Sme pripravení aj na takéto situácie na trase PB/IL/TN/TT/BA. Viac informácií o osobnom servise PC nájdete TU alebo na samostatnej stránke projektu PC-Servis.sk.